У ніч на 6 грудня 2025 року, у ході зменшення спроможностей збройних сил російської федерації, підрозділи Сил оборони України завдали удару по інфраструктурі Рязанського нафтопереробного заводу у Рязанській області рф.
Про це повідомляють у Генштабі ЗСУ, - інформує ВолиньUA.
Зафіксовано влучання в ціль та ураження установки низькотемпературної ізомеризації.
Ступінь збитків уточнюється.
Рязанський НПЗ, з проєктною потужністю 17.1 млн тонн нафти на рік, входить до низки найбільших нафтопереробних підприємств рф. Продукує бензини А-92/95/98/100, реактивне пальне, дизель тощо. Задіяний у забезпеченні збройних сил російських окупантів.
Окрім того, з метою зниження наступальних спроможностей противника, було здійснено вогневе ураження Алчевського металургійного комбінату, що на тимчасово окупованій території Луганської області - підприємства з виготовлення комплектуючих (корпусів) для снарядів на замовлення міністерства оборони рф.
Зафіксовано влучання та пожежу на об’єкті. Результати і ступінь збитків уточнюються.
Сили оборони продовжують вживати заходів, щоб підірвати воєнно-економічний потенціал російських агресорів, забезпечення пально-мастильними матеріалами та боєприпасами загарбницької армії і змусити рф припинити збройну агресію проти України.
Читайте також: Привітання з Днем ЗСУ: “Примари” ГУР знищили ворожий “Бук” у Запорізькій області (ВІДЕО)