image
11 Січня 2019 | 08:14

У Ковелі безробітних залучать до прибирання снігу

У Ковелі затвердили Програму організації та проведення громадських робіт тимчасового характеру на 2019-2021 роки. Її міська влада буде реалізовувати спільно з міськрайонним центром зайнятості, - повідомили у ковельській мерії. 

Це дасть змогу ковельчанам, які перебувають на обліку служби, заробляти додаткові кошти, разом з тим, зробити певний внесок у вирішення соціально важливих проблем міста. 

Планується, що роботою забезпечуватимуть КП«Добробут», РЖКП №1 та №2, управління водопровідно – каналізаційного господарства, ПТМ «Ковельтепло», ДП «Ковельське лісове господарство», управління соціального захисту населення, територіальний центр соціального обслуговування, Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю. 

Безробітних залучатимуть до робіт з благоустрою та впорядкування територій міста, придорожніх смуг. У зимовий час - до прибирання снігу. Працюватимуть із соціальними службами.  

Щороку на реалізацію цієї Програми з міського бюджету буде виділятись 200 тисяч гривень. Таку ж суму надаватиме міськрайонний центр зайнятості.  

Координацію та контроль за виконанням Програми здійснюють фінансове управління та управління капітального будівництва та ЖКГ виконавчого комітету і центр зайнятості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині п'яні хулігани побили ліцеїстів

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити