image
14 Жовтня 2021 | 08:24

У Ковелі затвердили нові тарифи на медичні послуги: показали ціни (ФОТО)

12 жовтня, виконавчий комітет Ковельської міської ради на своєму засіданні розглянув звернення Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання від 29 вересня цього року про встановлення тарифів.

Міський голова Ігор Чайка відразу надавав слово члену виконкому, генеральному директору цього комунального некомерційного підприємства Валентину Вітру, - пише Ковель медіа.

Ми хочемо встановити тарифи на надання платних послуг в стоматології. До цього часу тарифи не були встановлені – вони надавались ЧБО (Членська благодійна організація «Сприяння розвитку охорони здоров’я населення», – ред.).

Ми хочемо виключити, щоби взагалі не йшло через благодійні фонди. Ми лишаємо дві основні послуги: огляд і лікування дітей – безкоштовно, і надання невідкладної медичної допомоги – лишається безкоштовно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Володимирі мали спорудити тенісний корт, але землю розбазарили

Просимо затвердити тарифи Це є найменші тарифи не лише в Ковелі, а й, напевно, у Волинській області. Так як тут – практично собівартість витратних матеріалів.

І ми хочемо, щоб усе це йшло через лікарняну касу, відповідно постанови Кабінету Міністрів про платні послуги – просив Валентин Вітер

Запропоновані медиками тарифи були затверджені рішенням колегіального виконавчого органу міської ради без жодних доповнень та зауважень.

Варто зазначити, що у членів виконкому та присутніх до доповідача Валентина Вітра також не було жодних запитань щодо платних медичних послуг, благодійних внесків, які справляються з пацієнтів у приміщеннях Ковельського МТМО і неабияк турбують громадськість.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити