image
14 Травня 2019 | 07:00

У Ковелі змагаються юні авіамоделісти (ВІДЕО)

У місті Ковелі змагалися школярі авіамоделісти.

Про це йдеться у сюжеті «UA: Волинь».

Вихованці гуртків технічної творчості з різних міст та районів області (всього 9 команд) керували літальними апаратами в п’яти залікових класах моделей – від метальних планерів, які літали у закритому спортзалі, до швидкісних радіокерованих літаків та точних моделей-копій, розповів головний суддя змагань Андрій Музичук.

«Категорії моделей в нас — це метальні планери (молодші школярі), моделі швидкісні, пілотажні, моделі-копії та моделі повітряного бою», – говорить Андрій Музичук.

Цього року участь в обласних змаганнях юних авіамоделістів вперше братимуть школярі з Києва — гуртківці Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району столиці.

«Це моя модель копія Фокер Д-7. Це один з кращих швидкісних винищувачів першої світової війни. На них літали в Німеччині. Ми намагалися зробити все дуже точно. Пілоти завжди літали в шарфиках, тому що їм було дуже холодно», – каже учасниця змагань Владислава Соболькова з міста Києва.

«Ці змагання показують те, що авіамодельний спорт на Волині розвивається на належному рівні. Тим більше ,що сьогодні авіація потребує нових ідей. А вони саме народжуються в головах учасників таких змагань», – говорить заступник директора обласного Центру науково-технічної творчості Іван Цимбалюк.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити