image
12 Січня 2019 | 14:42

У Луцьку «ЕКО-маркет» вводить в оману своїх покупців (ФОТО)

У Луцькому магазині «ЕКО-маркет», що на проспекті Президента Грушевського, 1, продають розбиті курячі яйця.

Про це виданню «ВолиньUA» повідомили лучани.

Споживачі здивовані, як можна продавати понівечений товари, адже майже кожна коробка містить в собі розбиті курячі яйця.

Як повідомляє покупець, в перше й не звернули увагу на розбиті курячі яйця вже дома і вирішили, що можливо розбили товар, коли йшли по дорозі.

Однак, буквально вчора, купуючи товар звернули увагу, що практично у кожній коробці є розбиті та понівечені курячі яйця. В деяких коробках вони аж уже засохли. Викликає здивування, як можна такий товар продавати по ціна 32,69 копійок. Адміністрації магазину буквально байдуже на таку якість товару.

Як розповідають скаржники, у відділі продажу м’ясних продуктів стоїть досить не приємний запах, а вітрини холодильників з продажу морожених товарів - забруднені.

В свою чергу, хочемо додати, що оформлення вітрин магазину є важливою складовою, що впливає на показники діяльності магазину. Однак судячи з скарг споживачів, можна припустити, що адміністрація магазину «ЕКО-мартет» не дуже переймається оформленням вітрин чи якості продажу товарів. А відповідні контролюючі служби «закривають очі» на явні можливі порушення магазину продуктових товарів.

Нагадаємо, що ми писали раніше про те, що у луцькому супермаркеті «Еко-маркет», який знаходиться на проспекті Грушевського, пропонують покупцям заморожені курячі крильця посеред приміщення, де перебуває плюсова температура, які зберігаються без холодильної камери.

    

  

Вас також може зацікавити