image
9 Червня 2021 | 16:35

У Луцьку невідомі пошкодили дерева: чи знайшли винних?

7 червня до групи оперативного реагування департаменту муніципальної варти надійшло повідомлення громадян про навмисне пошкодження дерев на вул.Гулака-Артемовського,15. Навмисне, оскільки звернень до міської ради щодо надання дозволу на знесення чи обрізку цих дерев не надходило.

Про це інформує Луцька міська рада.

Працівниками муніципальної варти та відділу екології міської ради проведено перевірку дотримання природоохоронного законодавства щодо пошкодження дерев в рядовій посадці за вищезазначеною адресою.

Перевіркою встановлено, що в рядовій посадці біля буд. 15 на вул. Гулака -Артемовського, орієнтовно 6-7 червня 2021 року пошкоджено 2 сироростучі дерева породи „ясен звичайний” діаметром (у корі) біля шийки кореня 67см та 47 см до ступеня припинення росту – повністю зрізана кора навколо стовбурів дерев на висоту 1 м 20 см.

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 8 квітня 1999 року № 559 (зі змінами згідно з постановою КМУ від 01.02.2012 № 111), додаток 1, розмір шкоди, заподіяної внаслідок пошкодження даних дерев до ступеня припинення росту становить відповідно 2800,00 грн та 4500,00 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Містяни на Волині стали селянами без їхньої згоди

При опитуванні мешканців будинку № 15 на вул.Гулака -Артемовського встановити осіб чи осіб, які здійснили дане правопорушення не вдалося.

З метою встановлення правопорушників та притягнення їх до відповідальності направлено листи до Луцького районного управління поліції ГУ НП у Волинській області та Державної екологічної інспекції у Волинській області.

Закликаємо мешканців Луцької міської територіальної громади при виявленні протиправних дій щодо пошкодження зелених насаджень не бути байдужими, при можливості фіксувати такі випадки засобами фото чи відео фіксації та повідомляти департамент муніципальної варти Луцької міської ради, відділ екології чи передавати повідомлення до групи оперативного реагування 15-80 (цілодобово) для оперативного реагування та притягнення порушників до відповідальності. 

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити