image
 |  216 12 Грудня 2025 | 21:06

У Луцьку водій перевозив великогабаритний вантаж без дозволу

Небезпечне перевезення: водій вантажівки рухався з великогабаритним вантажем без дозволу.

Про це повідомили у поліції, - пише ВолиньUA.

Нещодавно у Луцьку на вулиці Володимирській ми зупинили за порушення ПДР траспортний засіб Man.   

Під час перевірки документів патрульні встановили, що керманич перевозив великогабаритний вантаж, який за шириною перевищував 2,6 м без відповідного дозволу на перевезення. 

До того ж, 57-річний водій керував напівпричепом, що підлягає обовязковому технічному контролю, але своєчасно його не пройшов. 

Патрульні винесли на водія постанову за ч. 1 ст. 132-1 (Порушення правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами) та за ч. 3 ст. 121 (Керування водієм транспортним засобом, що підлягає обов'язковому технічному контролю, але своєчасно його не пройшов) КУпАП.

Нагадуємо для здійснення перевезення великогабаритного вантажу водій зобов’язаний:

  • мати відповідний дозвіл;
  • за потреби — супровід уповноважених служб;
  • дотримуватись визначеного маршруту та часу руху;
  • використовувати попереджувальні знаки та сигнали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У селі на Волині автівка наїхала на паркан

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити