image
26 Грудня 2017 | 15:45

У Рожищі відбувся турнір із настільного тенісу (ФОТО)

На базі Рожищенської школи №1 відбувся відкритий турнір з настільного тенісу. Про це повідомляє Район.Рожище.
У неділю, 24 грудня, в приміщенні спортзалу школи №1 міста Рожище, відбувся відкритий турнір із настільного тенісу, присвячений Новому 2018 року. Організатори змагань: Рожищенська міська рада та відділ освіти та молоді Рожищенської РДА.
На початку відбулася офіційна церемонія відкриття турніру, під час якої учасників-тенісистів привітав заступник міського голови Олександр Крушевський, побажавши усім спортивної удачі.

Олександр Крушевський та Микола Огородник
Олександр Крушевський та Микола ОгородникСлід відзначити, що у Рожищенській школі №1, завдяки старанням вчителя фізкультури Миколи Огородніка, вже давно культивують і розвивають цей чудовий та доступний вид спорту. Микола Васильович із кожним роком збільшує когорту тих, хто цікавиться грою в настільний теніс. Тому не дивно, що й цього разу запекла боротьба за першість турніру розгорнулася аж між 47 учасниками.

Вчитель впевнений, що спорт, зокрема теніс, має слугувати психологічною розрядкою для людини, а щоб подружитися із маленькою ракеткою, цей вид спорту треба перш за все любити.

От і цього дня участь у турнірі взяли ті, хто любить цей вид спорту. Запекла боротьба між учасниками тривала довго. Але ближче до завершення турніру було видно, хто стане безкомпромісним переможцем.


Отож, перемогу у відкритому турнірі з настільного тенісу присвяченому Новому 2018 року здобули:

Дівчата:


І місце – Дарина Ходзінська.
ІІ місце – Ірина Шварцкоп.
ІІІ місце – Марія Стащук.

Юнаки 2000 р. н. і старші


І місце – Андрій Жовнірук.
ІІ місце – Ігор Давидюк.
ІІІ місце – Василь Салівончик.

2003 р.н. – 2001 р.н.


І місце – Роман Бальбуза.
ІІ місце – Богдан Жовнірук.
ІІІ місце – Максим Жовнірук.

2004 р. н. і молодші


І місце – Дмитро Демчук.
ІІ місце – Владислав Шпак.
ІІІ місце – Максим Морозюк.
Усіх переможців відзначили цінними призами, медалями та грамотами від Рожищенської міської ради.
«Проведення таких змагань допомагає розвитку настільного тенісу у нашому місті, популяризації здорового способу життя. Грати потрібно як для свого задоволення, так і для задоволення оточуючих, бо ж хто не хоче побачити якісну гру? Щиро зізнаюся, мені турнір дуже сподобався.
Хочу подякувати ветеранам цього спорту за гарний приклад для молоді. Бажаю переможцям не зупинятися на досягнутому, а переможеним бути вдячним суперникам за стимул до подальшого розвитку. Зауважу, що міська рада і надалі буде сприяти та фінансувати такого роду турніри», - підкреслив заступник міського голови Олександр Крушевський.

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити