image
20 Грудня 2017 | 16:41

У Розничах на Волині 19 грудня згоріло приміщення недільної школи

Нова будівля знаходилася на вулиці Польова 27, поруч із молитовним будинком.
Про це 20 грудня 2017 року повідомили у прес-службі ВСЦ ЄХБ.
Зусиллями пожежників вогонь вдалося локалізували за дві години. Причини займання наразі невідомі. Завдяки тому, що вітер дув у протилежному напрямку від Дому молитви – приміщення для проведення богослужінь без ушкоджень.
Петру Матвійчуку, пастору місцевої церкви, зателефонували близько 20,00  і повідомили про займання приміщення недільної школи. У цей час служитель знаходився на зібранні в сусідньому селі.
Як повідомляє служитель, обійшлося без жертв, оскільки під час займання в приміщенні знаходилася літня жінка. Вона не постраждала.
Пастор Петро Матвійчук зазначає:
Приміщення недільної школи було новим і за розмірами більшим, ніж сам молитовний будинок. Тут зосереджувалося багато духовної праці – навчальні групи, співанки, різні церковні зустрічі, також духовий оркестр тут проводив репетиції. Все було зроблено добре, сучасно, комфортно. Ми три роки користувалися цим і були задоволені – проте за дві години всього цього не стало.

Звертаємося до церков спільно молитися за вирішення ситуації та бути відкритими до потреб помісної церкви у селі Розничі.
З питань допомоги звертайтеся за телефоном пастора ‎0679797446 – Петро Степанович Матвійчук.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити