image
19 Травня 2019 | 09:41

У центрі Луцька муніципали штрафують водіїв за неправильне паркування

У Луцьку інспекторами з паркування департаменту муніципальної варти активно ведеться боротьба з порушниками правил зупинки та стоянки

Про це повідомляють муніципали у Фейсбуці.

Уся робота зосереджена в центральній частині міста, а саме на вулицях: Богдана Хмельницького, Станіславського, Ковельська, Глушець, Кривий Вал, Градний узвіз, пр-т Волі, Винниченка, Братковського, Лесі Українки, Іови Кондзелевича, Сенаторки Левчаківської.

Найбільше порушень, кількість складає 719 постанов по справах про адміністративні правопорушення частини 1 та 3 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: порушення вимоги дорожнього знаку 3.34 «Зупинка заборонена» додаку 1 розділу 33 ПДР, зупинка на пішохідному переході, зупинка ближче 10 метрів від краю перехрещуваної проїзної частини, зупинку ближче 30 метрів від посадкового майданчика для зупинки маршрутних ТЗ .

Нагадуємо, що за порушення частини 1 статті 122 КУпАП передбачена відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (255 грн.), а за порушення частини 3 статті 122 КУпАП — штраф в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510 грн.).

    

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити