image
26 Листопада 2019 | 09:48

У волинському коледжі демонструють виставку «Фактор свободи»

У Рожищенському коледжі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького діє виставка «Фактор свободи», представлена Українським інститутом національної пам’яті.

Про це «ВолиньUA» поінформували організатори виставки.

Виставка розповідає про трьох українців, чиїми іменами називали цілий народ і чиї ювілеї припали на 2019 рік, – Мазепу, Петлюру та Бандеру. Біографії цих постатей різні, але їх єднає ідея свободи, яку вони прагнули здобути для свого народу. Проте на шляху до її реалізації стояв ворог – Російська імперія. У протистоянні з ним їхні імена стали символом для свого народу і тавром для його ворогів.

«Виставка демонструє незвичний, сучасний підхід до подачі інформації. Автори спробували уявити, який вигляд могли би мати профілі у соціальних мережах Івана Мазепи, Симона Петлюри та Степана Бандери, які місця показала би їхня гугл-мапа, кого би вони зафрендили. Водночас виставка розповідає про непростий вибір, який стояв перед цими політиками, про позитивні і негативні наслідки їхніх ключових рішень. У виставці також зроблено акцент на тому, як сучасна армія вшановує традиції героїв минулих років», – стверджують організатори.

Виставка доступна для огляду у актовій залі Рожищенського коледжу ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького з 9 до 17 год., у суботу та неділю – з 10 до 16 год.

«Запрошуємо завітати дорослих, молодь, усіх небайдужих до історії нашого народу та його майбутнього. Вхід вільний», – закликають у коледжі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 90-й пішов: У Волинській спілці політв'язнів привітали одного з засновників (ФОТО)

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити