|  2 15 Квітня 2018 | 15:50

Українська молодіжна збірна з хокею сенсаційно обіграла австрійців

Юніорська збірна України U-18 відзначилася ефектним камбеком в матчі з австрійськими однолітками в рамках домашнього чемпіонату світу в дивізіоні 1B (5:3).
Про це пише Главком.
По ходу матчу Україна двічі поступалася в рахунку, хоча саме «синьо-жовті» відкрили рахунок в матчі. За п'ять хвилин до кінця матчу австрійці вели з рахунком 3:2, а переломною стала 56-а хвилина - спочатку Фелікс Морозов зрівняв рахунок, а через 42 секунди Гліб Кривошапкін дальнім кидком вивів українців вперед.
Незадовго до фінальної сирени австрійці зняли воротаря і кинулися на штурм воріт збірної України. Остаточно всі питання про переможця матчу за 30 секунд до кінця вирішального періоду зняв Матейченко - Артем перехопив шайбу на своїй половині і відправив шайбу у незахищені ворота.