image
 |  4 8 Вересня 2021 | 20:38

Україна порвала Росію на чемпіонаті світу з веслування: відео історичного запливу

Наші веслувальники везуть в Україну 5 нагород із чемпіонату світу серед юніорів і молоді. Спортсмени переписали історію українського веслування.

Про це повідомляє 24 канал Спорт із посиланням на Федерацію каное України.

Розрив від українських веслувальників

Чемпіонат світу відбувався у португальському містечку Монтемор-у-Велю. Українські веслувальники здобули 5 медалей (1 "золото", 3 "срібла", 1 "бронза").

Єдину золоту нагороду здобула байдарка-четвірка. Україна у складі Василя Смілки, Дмитра Даниленка, Віталія Бистревського та Олександра Зайцева показали феноменальний результат у запливі на 500 метрів. Першу частину заїзду українці подолали з третім часом.

А ось фініш був просто неймовірним. Українські веслувальники віддали усі сили та на фініші випередили суперників. Спортсмени переписали історію. Це перша золота медаль в олімпійській байдарці-четвірці в історії українського веслування.

Переможний результат України – 1.24,26.

Результати заїзду байдарки-четвірки на 500 метрів

1. Україна – 1.24,26

2. Польща – 1.24,96

3. Росія – 1.25,28

Українські веслувальники показали найкращий результат на такому рівні змагань із 2016 року.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .