|  2 1 Серпня 2021 | 07:25

Український плавець Михайло Романчук виграв «срібло» Олімпіади-2020

Українець Михайло Романчук став срібним призером Олімпійських ігор у Токіо (Японія).

Романчук із результатом 14 хвилин 40,66 секунди виграв «срібло» у фіналі 1500-метрівки вільним стилем, — передає Укрінформ.

«Золото» здобув американець Роберт Фінк (14.39,65), «бронза» дісталася німцю Флоріану Веллброку (14.40,91).

Сергій Фролов показав у фіналі восьмий час (15.04,26).

Для України це перша срібна медаль на Олімпіаді-2020. До цього українські спортсмени здобули п'ять бронзових нагород.

В активі збірної України вже шість медалей токійської Олімпіади - 1 срібна і 5 бронзових.

Як нагадує "УП", 27 липня український плавець Михайло Романчук встановив олімпійський рекорд на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Українець виграв півфінал на дистанції 800 метрів із результатом 7.41.28. Таким чином, він встановив Олімпійський та національний рекорд.

Український плавець Михайло Романчук виграв бронзову медаль у запливі на 800 метрів вільним стилем, напередодні він встановив олімпійський рекорд.