image
13 Січня 2021 | 18:43

Військові оркестри колядували у митрополита Луцького і Волинського Михаїла (ВІДЕО)

Військовослужбовці волинських підрозділів колядували для митрополита Луцького і Волинського Михаїла та працівників консисторії.

Про це повідомили в Управлінні Волинської єпархії Православної Церкви України.

Духовий оркестр Луцького прикордонного загону вперше колядував в єпархії. У виконанні військових музикантів прозвучала вокально-інструментальна композиція з творів різдвяної тематики в оранжуванні керівника цього мистецького колективу старшого лейтенанта Петра Лукавого. Він передав вітання від командування, а військовий капелан в/ч 9971 цього загону священник Михайло Хімчак звернувся зі словом про народження Спасителя світу.

Після того у консисторії колядував й оркестр військової частини 1141 Національної гвардії. Вперше цьогоріч в оркестр були залучені жінки-військовослужбовці. Разом із оркестром вітав владику і командир підполковник Василь Гуртовський. Твори виконували під керуванням військового диригента Віктора Лучинця.

У нашій церковній традиції дуже рідко звучить інструментальна музика, тож таке поєднання «духовного з духовим» – цікава задумка талановитих виконавців. Владика щиро подякував за ці візити.

Окрім того, військові музиканти з різдвяною колядою відвідали ОДА, Севастопольську бригаду тактичної авіації імені Олександра Покришкіна, інші установи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Митрополит Луцький і Волинський Михаїл побував у Тристені (ВІДЕО)

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити