|  14 14 Червня 2021 | 21:03

Волинські важкоатлети вибороли нагороди на чемпіонаті України

Двоє волинських спортсменів здобули одну "золоту" та дві "бронзові" медалі на чемпіонаті України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок.

Змагання відбулися у місті Хмельницькому, – повідомляють в управлінні у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Спортсмен Ярослав Вітер у ваговій категорії до 89 кілограмів здобув золоту медаль за поштовх, а в сумі двоборства підкорив 345 кілограмів (152 кілограми ривок + 193 кілограми – поштовх) та посів третє позицію п’єдесталу. Тренують спортсмена Авраменко М. Г. та Вальчук Ю. Є..

Також бронзовою призеркою чемпіонату України з важкої атлетики стала Анастасія Степанюк у ваговій категорії до 81 кг, у сумі двоборства осиливши 275 кг. Тренує призерку Стаднюк Ю.В.

"Вітаємо спортсменів та їх тренерів і бажаємо нових спортивних завоювань!" - йдеться в повідомленні.