|  2 11 Квітня 2021 | 18:26

Волинські веслувальники здобули сpібні та бpонзові нагороди на кубку України

Спортсмени з Волині здобули перші результати на кубку України з веслування на байдарках та каное пам’яті Юлії Рябчинської. Спортивний захід стартував 9 квітня у Дніпрі та триватиме до 12 квітня.

Про це повідомляє «Суспільне Волинь».

У перший день на дистанції 1 000 метрів срібні медалі завоювали: Віктор Свиридюк у каное-одиночці та Христина Алєксєєнко в байдарці-одиночці серед дорослих. Серед юніорів срібним призером став Тарас Семенюк у каное-одиночці.

Бронзові місця п’єдесталу посіли Юрій Вандюк у каное-одиночці та Ілона Грабовець у каное-одиночці серед дорослих.

У змаганнях участь беруть спортсмени збірної Волинської області. Ці змагання є першим етапом відбору в олімпійську збірну України.

Нагадаємо, 30 березня в Ковелі відбувся кубок Волинської області з веслування на байдарках і каное. На основі результатів цих змагань сформували збірну команду області, яка представляє регіон на кубку України.