image
11 Вересня 2020 | 17:03

Волинянка відсвяткувала 100-річчя

Жителька села Підбереззя Горохівського району відсвяткувала свій 100-й День народження. На уродини до довгожительки приїхала уся рідня.

Ольга Чернюк народилася 8 вересня 1920 року. Суспільному жінка розповіла, й сама не вірить, що святкує 100-річчя: "хоч маю стільки років, а всіх знаю, і пам'ять добру маю".

На 100 День народження жінку приїхали привітати усі родичі

На 100-річний ювілей жінка одягнула яскраву вишиванку та святкову хустину. На подвір'ї родичі розвісили десятки рушників та килимів, їх жінка вишивала власноруч. "Літом треба було мені на полі робити. А зимою – вишивала. При лампі. Робила людям, не тільки собі, бо мене люди просили і онуки", - розповідає ювілярка.

Жінка народилася і все життя живе на Волині. 1941-го одружилася. Нині чоловіка немає - помер. Під час війни мусила тікати з рідного села: "Тут бій був. Ми були в льохові. Прийшов німець і каже, щоб ми звідси виїхали. Ми взяли воза, прив’язали корови і виїхали звідси. Там було спокійно. А тут стріляли. Побили, були танки".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волинські медики отримали чергову партію спеціалізованих «швидких» для пацієнтів з Covid-19 (ФОТО)

Після війни жінка тривалий час працювала в колгоспі. Не сидить без роботи й нині. У свої 100 років Ольга Чернюк вирощує городину та готує рідним соління. "Збираю помідори, будемо квасити, на зиму готувати. Для дітей, онуків, правнуків. Вони мене глядять. Вони люблять мені пригортаються всі.", - розповідає ювілярка.

Приїхала на уродини рідної сестри Євдокія Голодюк. Сидячи біля хати сестри жартують: вже і не пам'ятають скільки між ними років різниці, Євдокія молодша чи то на 7, а може й 10 років.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити