image
 |  229 31 Березня 2024 | 21:14

Вулицями Любешова знову розгулюють собаки

А значить, це становить небезпеку перехожим, особливо дітям.

Тож не дивно, що, як наголошує головна спеціалістка – інспекторка з благоустрою відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Управління КБ ЖКГ КВ Любешівської селищної ради Світлана Черевко, надходять нарікання від жителів селища на те, що собаки створюють їм некомфортні умови перебування. Зокрема, наші краяни акцентують увагу, що собаки є бродячими, нічийними.

Про це пише Нове життя.

Проте чимало собак, які вподобали вулиці Любешова, переконана Світлана Федорівна, мають господарів та дім. Про це свідчать нашийники на псах, їхня вгодованість та зовнішній вигляд.

«Тому Любешівська селищна рада нагадує, що фізичні та юридичні особи, які утримують домашніх тварин, зобов’язані дотримуватися вимог нормативно-правових актів, санітарно-гігієнічних і ветеринарних норм та правил, а також не допускати порушень прав і законних інтересів інших фізичних і юридичних осіб та не створювати загрози безпеці людей, а також інших тварин. Прохання до усіх власників собак: утримуйте своїх тварин на власних територіях! Для вас – це домашні улюбленці, милі чотирилапі створіння. А для інших людей – це загроза і небезпека», – підсумовує інспекторка з благоустрою Світлана Черевко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які породи собак краще не тримати у домі, де є діти

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити