image
23 Травня 2020 | 22:03

Знижує тиск та лікує серце: вчені довели величезну користь шоколаду

Помірне споживання шоколаду дуже корисне для стабілізації артеріального тиску і оздоровлення серця.

Про це пише ukrhealth.net.

Фахівці політехнічного інституту Коїмбри отримали підтвердження благотворного впливу шоколаду на серцево-судинну систему. Даний продукт має властивість розширювати стінки судин і сприяє нормалізації тиску, констатують вчені

Португальськими дослідниками був проведений експеримент за участю 30 здорових молодих людей у віці від 18 до 27 років. Їх поділили на дві групи, і щодня протягом 30 днів учасники кожної отримували шоколад. У першій люди з’їдали по 20 грамів шоколаду з концентрацією какао-бобів близько 55%, у другій – по 20 грамів продукту з вмістом какао на рівні 90%.

В результаті у всіх учасників були зафіксовані позитивні зміни в судинах, але особливо значними вони виявилися у тих, хто їв шоколад з високим відсотком какао. Після місяця його вживання у них було зафіксовано значуще зниження систолічного тиску і поліпшення еластичності артерій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кожна вишиванка – це розповідь про унікальну історичну долю українців

Вчені пояснюють, що оздоровча дія шоколаду на серце і судини забезпечується речовинами флавоноїдами. Для стабілізації тиску вони рекомендують регулярно вживати до 25 грамів шоколаду в день, найкраще темного.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити