image
24 Жовтня 2019 | 16:21

«Золоті ліфти»: у Луцьку на ремонт підіймачів за рік витрачено 10 мільйонів

У Луцьку монополіст «Волиньліфт» продовжує ремонтувати ліфти, замість оновлення та купівлі нових. Маніпулюючи на вагомій потребі, для мешканців обласного центру ремонту ліфтів, з міського бюджету щороку «викачують» мільйони коштів на ці потреби.

Про це йшлося у четвер, 24 жовтня, під час засідання комісії Луцькради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження, - пише «ВолиньPost».

В.о. директора департаменту житлово-комунального господарства Надія Коленда розповіла, що цьогоріч відремонтували 76 ліфтів, до кінця року треба зробити 36 ліфтів, половину з них зупинили. Декілька ліфтів у «Волиньліфті» взялися ремонтувати авансом.

На ремонт уже зупинених ліфтів потрібно 1,6 мільйона гривень. Загалом на ці потреби необхідно 10 мільйонів гривень на рік за умови співфінансування.

Лучанин Святослав Курдельчук каже, що, зокрема, на вулиці Кравчука, 1 мешканці зібрали 30% співфінансування, однак ліфти так і не відремонтували, адже місто не може дати свою частку – 70%. 

«Дуже багато старших людей не виходять з дому, адже не можуть цього фізично зробити через зупинку ліфтів», - відзначив він. Така ж ситуація склалася і на Соборності.

Читайте також: Начальник волинської поліції пообіцяв покарати винних у добуванні піску з озера Світязь

Нагадаємо, що в середньому ремонт одного ліфта обходиться для міста в районі 80-100 тисяч гривень, у департаменту ЖКГ у режимі секретності тримають додатки договорів на проведенні роботи.

Монополіст «Волиньліфт» роками надає послуги з ремонту Луцьких ліфтів і ці послуги є не з дешевих. Та дивує одне, що департаменту ЖКГ не шукає інші підприємства, які можуть надати дешевші послуги з ремонту підіймачів, а навпаки продовжує тісно співпрацювати із цим підприємством. Маніпулюючи на вагомій потребі для мешканців обласного центру ремонту підіймачів, з бюджету щороку «викачують» мільйони коштів на ці потреби.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити