Євробачення-2018: 12 травня Руслана представить екзотичне шоу на головній площі Лісабона

7 Травня 2018 Новини

Співачка запросила всіх фанатів Євробачення прийти на головну площу Лісабона.

Про це 07 травня 2018 року повідомляє сайт «Українські Новини».

Перша переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко закликала всіх, хто перебуватиме під час пісенного конкурсу в Лісабоні, Португалія, прийти на головну площу міста на особливе екзотичне шоу. Про це співачка написала на своїй сторінці в Facebook.

Сьогодні, як перша переможниця від України, я хочу звернутися до всіх людей, всіх українців, до кожного, хто збереться навколо пісенного конкурсу Євробачення в Лісабоні, і хто буде стежити за його подіями від старту і до переможного фіналу, – написала Руслана.

Співачка запросила всіх фанатів Євробачення прийти на головну площу Лісабона, щоб презентувати їм своє екзотичне шоу WILDENERGY, яке відбудеться 12 травня.

Моя музика і шоу WILD ENERGY – це трансформація чистої енергії стихій. Мій меседж – «Енергія повинна бути доступною і необмеженою. Повинна бути вільною». Чиста Енергія – це Енергія Світу. Сонце неможливо завоювати і неможливо привласнити. Енергія Землі, Сонця, Вітру – це первісна енергія, яка допоможе зберегти планету. Вона вільна від воїн і політики. Ця Енергія є для нас великим даром. Вона невичерпна і безмежна. Закликаю всіх і кожного переходити на Чисту Енергію, – зазначила співачка.

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про