image
 |  14 31 Липня 2018 | 09:48

На Волині протягом тижня затримали 11 браконьєрів

З 23 по 30 липня працівниками Волинського рибоохоронного патруля спільно із громадськими інспекторами було проведено 10 рибоохоронних рейдів під час яких викрито 12 порушень природоохоронного законодавства.


Про це 31 липня 2018 року «ВолиньUA» повідомили у Волинському рибоохоронному патрулі.


Було виявлено чотири грубих порушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП, три порушення любительського рибальства за ч. 3 ст. 85 КУпАП, одне - за ст. 88-1 КУпАП, пов’язане із незаконним збутом водних біоресурсів, два – за ст. 85-1 КУпАП (торгівля забороненими знаряддями лову) та ще одне - за ст. 188-5 КУпАП. Крім цього, складено один безгосподарський акт згідно якого вилучено сім сіток.



За тиждень було затримано 11 порушників. У сімох випадках матеріали справ направлені в суди для вирішення питання про притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності. У громадян вилучено чотири сіткоснастевих знарядь лову та одне колюче – острогу, - заявили в Управлінні.



Для прикладу, 20 липня Волинським рибоохоронним патрулем було затримано двох порушників правил рибальства. Громадяни, використовуючи дерев’яні човни та дві риболовецькі сітки, здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів. Завдяки оперативним діям інспекторів рибоохоронного патруля, порушники не встигли завдати значних збитків рибному господарству України. Однак їм все ж вдалось виловити декілька екземплярів риби, а саме: плітка – 5 екз., окунь – 1 екз. та щука – 2 екз. Збитки по даному факту становлять 442 грн. На момент затримання щука була живою, тому її випущено у середовище існування. Іншу рибу, засоби та знаряддя лову вилучено. Подія сталась на р. Луга, неподалік с. Щенятин Іваничівського району Волинської області. На браконьєрів складено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП.


Того ж дня патрульні здійснили рибоохоронний захід у місцях реалізації водних біоресурсів. Так, на ринку неподалік с. Гаївка Шацького району було виявлено порушення. Громадянка здійснювала продаж карася сріблястого, загальною вагою 2,2 кг. Документів, які б підтверджували походження та законність придбання даної риби у порушниці не було. На особу складено протокол за ст. 88-1 КУпАП.



Звертаюсь до громадян з проханням, перед тим, як купувати біоресурси на ринках чи у місцях збуту - поцікавтеся, будь ласка, щодо наявності будь-яких документів, що підтверджують законність їх походження. Якщо документів немає - відразу телефонуйте до рибоохоронного патруля. Не ставайте співучасником порушення!, - заявив керівник Управління Держрибагентства у Волинській області Тарас Куньчик.



З метою попередження порушень у сфері рибоохоронного законодавства працівниками відомства активно ведеться масово-роз’яснювальна робота серед населення області.


Нагадуємо, у Волинському рибоохоронному патрулі функціонує цілодобова телефонна «гаряча лінія»: (067) 360-78-40. Якщо ви стали свідком факту браконьєрства - просимо повідомити рибоохоронний патруль Волині за вказаним номером.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити