6 липня у всьому світі відзначають День поцілунків.
Романтичне свято зародилось ще в кінці XIX століття у Великій Британії. Статус міжнародного отримало 20 років тому.
Ідея свята проста - згадати буденні задоволення, які через напружену роботу, проблеми чи негаразди в житті, відходять на другий план. До того ж, ця інтимна традиція не лише зближує, але і заряджає гормоном щастя та продовжує життя. Принаймні, так стверджують науковці.
Цікаві факти:
Поцілунки замість дієти
Вчені довели, що під час пристрасного поцілунку, тривалістю не менше 20 секунд, спалюються калорії і поліпшується обмін речовин удвічі. Одна хвилина такого контакту дорівнює 500-метровій пробіжці.
Скільки на це витрачаємо часу за все життя
В середньому за життя людина витрачає на поцілунки кілька тижнів. Адам Вольфрам точно більше. Адже 15 вересня 1990 року американець встановив своєрідний рекорд. За 8 годин чоловік поцілував 8001 людину. Це сталось під час фестивалю, що проходив у штаті Міннесота.
Здатен довести до оргазму
Сексолог Ава Каделл стверджує, що якщо йдеться про жінок, то для досягнення оргазму прямий фізичний контакт не обов'язковий, оскільки у них бувають різні рівні збудження. Поцілунок - один з таких.
Найдовший поцілунок у світі
Цей рекорд належить закоханим з Таїланду, Еккачай і Лаксане Тіранарат. 2013 року пара безперервно цілувались протягом 58 годин 35 хвилин і 58 секунд. Все це сталось в межах конкурсу Ripley's Believe It Or Not Event.
Види поцілунків
Всього розрізняють 20 видів поцілунків, серед яких - французький і калааллісут, повітряний і вакуумний, Інато, Ата та інші.
Позитивно впливають на здоров'я
Завдяки поцілунку зміцнюється імунітет, знижується артеріальний тиск та розширюються кровоносні судини.