image
26 Березня 2020 | 20:29

Скільки екологічного податку зібрали на Волині?

На безпечне середовище волинські господарюючі суб’єкти спрямували 2,2 мільйона гривень екологічного податку.

Про це інформує сектор комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області

Протягом січня-лютого 2020 року на Волині господарюючі суб’єкти спрямували до Зведеного бюджету 2,2 мільйона гривень екологічного податку.

За цей час до загального фонду держбюджету сплачено 450 тисяч екологічного податку, до спецфонду спрямовано 1 мільйон 735 тисяч екологічного податку.

Саме екологічний податок належить до основних джерел фінансування заходів з охорони навколишнього середовища. Тож в Головному управлінні ДПС у Волинській області нагадують суб’єктам господарювання про важливість своєчасної та повної сплати екологічного податку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Птахи, які живуть у Гнідавському заказнику в Луцьку (ФОТО)

Тим часом, керівники громад повинні врахувати, що саме кошти, сплачені господарюючими суб’єктами за викиди забруднюючих речовин у повітря, скиди у водні об’єкти та за розміщення відходів у спеціально відведених місцях, є одним із основних джерел фінансування природоохоронних заходів з державного та місцевих бюджетів.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити