image
3 Серпня 2020 | 22:46

Коли українці можуть набути колективний імунітет від COVID-19 та що це дасть?

Сповільнити поширення COVID-19 в Україні зможе колективний імунітет, який природним чином може формуватися протягом року.

Такими є прогнози вчених "Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського", - пише "Українська правда. Життя".

За їхніми спостереженнми, мобільність населення, в порівнянні з початком року, зросла на 150%, що впливає на поширення коронавірусної інфекції.  

Зокрема, у червні-липні 2020 року відбулася серія стрімких сплесків захворювання, що призвела до збільшення кількості інфікованих на день у 2-3 рази. 

Крім того, спостерігається тенденція до подальшого зростання захворюваності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Луцьк – випадкова помилка? Черговий ляп від Погуляйка

"Такий характер поширення коронавірусу може бути уповільнений лише в результаті поступової появи колективного імунітету приблизно у 60-70% населення.Природний плин цього процесу може відбуватися протягом року.Його суттєве пришвидшення можливе лише в результаті масової вакцинації населення, що на даний час є важко передбачуваним явищем", – зазначають дослідники.

Вчені кажуть: коефіцієнт кореляції між кількістю інфікованих осіб і кількістю проведених тестів методом полімеразної ланцюгової реакції є досить високим (0.807).

Упродовж останніх двох місяців коефіцієнт зростання кількості ПЛР-тестів становив приблизно 1,55 на місяць.

За їхніми прогнозами, за умови збереження характеру зростання тестування, кількість виявлених хворих людей в Україні на кінець серпня 2020 року сягне рівня приблизно 110-115 тисяч осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Луцька міськрада відкинула жорсткий карантин і просить поліцію не кошмарити бізнес

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити