image
6 Грудня 2017 | 08:32

Комуністичний фейк: У Харкові в могилі більшовика не знайшли останків

У Харкові не змогли знайти останків більшовика Миколи Руднєва на місці його передбачуваного поховання на площі Героїв Небесної Сотні.
Могилу розрили, щоб перенести їх на одне з кладовищ міста. Про це написав директор міського Департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю Юрій Сидоренко в Facebook, - повідомляє Волинь 24.
В результаті розкопок виявили тільки будівельне сміття (биту цеглу, фрагменти ліпнини, плитки, скла).
"Роботи велися на глибині до 2,5 м. Як вважають фахівці, цього достатньо, щоб зрозуміти, чи варто шукати далі прах чи ні. Плиту з місця передбачуваного поховання приберуть. Чи буде вона утилізована або інша доля її чекає далі, поки точно невідомо ", - заявили у міськраді Харкова.
За підсумками проведених робіт буде складено відповідний акт, який направлять до Міністерства культури України, щоб змінити статус місця.
Раніше з проханням про перепоховання праху Миколи Руднєва до міськради Харкова звернулися представники "СХІДНО корпусу". Міська комісія з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища розглянула це питання і прийняла рішення перепоховати останки на одному з кладовищ Харкова.
Довідково: Микола Руднєв загинув в 1918 році у віці 23 років. В середині грудня 1917 роки 30-й запасний полк під його командуванням спільно із загонами Червоної гвардії роззброїв війська Центральної ради, зайняв найважливіші об'єкти Харкова, що забезпечило перехід влади до військово-революційного комітету. Спочатку він був похований у Волгограді, раніше вважалося, що 7 лютого 1919 року тіло перепоховали в Харкові.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити