|  2 22 Травня 2019 | 11:33

Лучанка Яна Беломоіна виборола «бронзу» на етапі Кубка світу з маунтенбайку

Відома українська велогонщиця з Луцька Яна Беломоіна виборола «бронзу» у дисципліні крос-кантрі на етапі Кубка світу в німецькому Альбштадті.

Напередодні спортсменка не надто вдало виступила на короткій трасі «шорт-трек» і відтак на старті основної гонки опинилася лише у четвертій лінії. Перше коло Беломоіна завершила 39-ю. Але рук не опустила, зуміла відіграти більше двох десятків позицій і дісталася п’єдесталу з результатом 1.27,34, поступившись лише американці Кейт Кортні 🇺🇸(1.26,03) і Йоланді Нефф з Швейцарії🇨 (1.26,52).

«Я просто вірила в себе» - розкрила таємницю дивовижного камбеку після бронзового фінішу Беломоіна.

Вашій увазі яскраві фото бронзового виступу української гонщиці Яни Беломоіної на етапі Кубка світу з маунтенбайку у німецькому Альбштадті.

Читайте також: Яна Беломоїна: «Перші кроки спортивної кар'єри робила в Луцьку» Читайте також: Українка Оксана Оробець виграла найпрестижніший у світі фітнес-турнір (ФОТО)