image
18 Січня 2021 | 13:28

Луцька районна рада виступила проти «тарифного геноциду» і вимагає відмінити підвищені тарифи

Луцька районна рада виступила проти «тарифного геноциду» і за відміну підвищених тарифів на газ та електроенергію, прийнявши відповідне Звернення до центральних органів влади.

Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 18 січня, під час позачергової сесії Луцької районної ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ«Державне шулєрство» з тарифами остаточно розвіює міф про «доброго царя» Зеленського (ВІДЕО)

У Зверненні до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо скасування підвищених тарифів депутати Луцької районної ради висловили рішучий протест проти нових тарифів і вимагають їх скасувати.

"Ми, депутати Луцької районної ради, такі дії центральних органів влади вважаємо геноцидом Українського народу та знищеннням вітчизняної економіки. Для початку необхідно ліквідувати корумпованість, олігархічну залежність непрозорість та неефективність у енергетичній галузі України та провести дієві реформи", - йдеться у зверненні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зниження» на 3,2%, а не на 30%: Кабмін затвердив граничну ціну на газ для населення у 6,99 грн за кубометр

"Наша країна перебуває на грані соціального вибуху. Якщо не вжити швидких і оперативних рішень, то не за горами - новий "тарифний майдан", і я вже відчуваю запас палених шин... Фракція ВО "Свобода" одностайно підтримує цей проєкт рішення і виступає проти "тарифного геноциду". Ми також вимагаємо внести відповідні зміни до дежавного бюджету з вимогою забезпечення повноцінного фінансування житлово-комунальних субсидій для населення", - заявив у своєму виступі заступник голови районної ради, свободівець Сергій Сівак.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити