|  2 13 Червня 2021 | 11:39

Московія зганьбилася: російські окупанти програють на власному стадіоні (ВІДЕО)

Фахівці розцінюють розгромну поразку збірної Росії на своєму полі у Санкт-Петербурзі від футбольної збірної Бельгії як національну ганьбу Московії.

Приводом для нищівної критики футбольних фахівців став той факт, що в матчі першого туру збірна Бельгії перемогла команду Росії групи В на Євро-2020.

Поєдинок у в Санкт-Петербурзі завершився перемогою бельгійців 3:0, - інформує ТСН.

Ще в першому таймі "дияволи" двічі вразили ворота Антона Шуніна.

На 10-й хвилині ударом низом рахунок відкрив Ромелу Лукаку, а на 34-й хвилині Томас Меньє закріпив перевагу бельгійської команди, зігравши на добиванні.

Наприкінці зустрічі підопічні Роберто Мартінеса забили третій гол у ворота росіян, які абсолютного нічого не змогли протиставити своєму супернику. На 88-й хвилині Меньє асистував Лукаку і форвард "Інтера" оформив дубль.

Відео голів  можна переглянути тут.

Нагадаємо, що Бельгія та Росія виступають у групі B, де їхніми суперниками також є Фінляндія і Данія. Раніше фіни сенсаційно перемогли данців у матчі, який було призупинено через моторошний інцидент із Крістіаном Еріксеном, який просто на полі утратив свідомість.

До 1/8 фіналу вийдуть дві найсильніші збірні кожного квартету і 4 володарі найкращих третіх місць.

Додамо, що Україна виступає в групі С і стартує сьогодні, 13 червня, о 22:00 год. матчем проти збірної Нідерландів.