image
16 Січня 2021 | 23:01

На Камінь-Каширщині через бездіяльність влади руйнується новобудова соцкультцентру

У селі Карпилівка Камінь-Каширського району за одинадцять років не можуть реалізувати проєкт по будівництву соціально-культурного центру на який вже витратили більше, як півтора мільйона гривень. В приміщенні з’явився грибок та плісінь. Влада розводить руками, а забудовник обіцяє завершити будівельні роботи незабаром.

Про це пише газета «Полісся».

Уже більше десяти років триває реалізація проєкту з будівництва соціально-культурного центру у селі Карпилівка. І попри те, що цей об’єкт є дуже потрібним для селян, з його будівництвом та введенням в експлуатацію чомусь все не ладиться.

Є думка, що негаразди через те, що підрядник неякісно виконував роботи, замовник, а ним була Камінь-Каширська районна рада, байдуже та безвідповідально ставився до реалізації запланованого. І тепер, коли так би мовити настав час громад, люди стурбувалися, що цей об’єкт може перейти під відповідальність сільської ради і їм доведеться усе це «розгрібати».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали стан затонулого порому у волинському селі (ФОТО)

Жителі села Карпилівка давно чекають на відкриття у них соціально-культурного центру. Адже в селі немає клубу, відсутнє приміщення, де б можна було проводити масові заходи чи ж ті самі вибори. Але з 2009 року, відколи стартувало будівництво приміщення, дотепер його так і не здано в експлуатацію.

На зведення будівлі витрачено більше мільйона гривень, а вона вже й почала руйнуватися, в ній завівся грибок. Були неодноразові спроби виправити ситуацію. Зокрема колишній сільський голова Карасинської сільської ради Світлана Сидорук клопоталася, щоб про об’єкт не забули, районна рада розуміючи, що справу слід дійсно доводити до кінця, вирішила ліквідувати наслідки неякісно виконаних підрядником робіт, залучивши іншого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кватирко пошкодував грошей на відновлення лісових доріг Волині

Втім люди бачать, що все за роки настільки ускладнилося, що сільській громаді буде дуже непросто цю справу владнати. І переживають вони тепер не лише про те, що «у приміщенні оселився грибок, а його приховали під іншою підлогою», а й підозрюють, що документально довести справу до логічного завершення буде не зовсім просто. Відтак стривожені з приводу того, чи варто поспішати сільраді приймати об’єкт у такому стані.

Мовляв, хто його знає, чи не отримає новий власник таким чином вічну проблему на свою голову. Недарма ж справа документально дотепер не доведена до кінця. Але в райраді запевняють, що проблем з документами не буде.

Підрядник Микола Кобзар також запевняв журналістів «Полісся», що вся документація, необхідна для здачі об’єкта в експлуатацію, майже готова. Більше того він пообіцяв, що в місячний термін разом з райрадою вправиться з усім. Але ж, як мовиться, обіцянка — це лише слова. Чи будуть конкретні справи?

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити