image
25 Вересня 2021 | 21:40

Новий театральний сезон: у Волинському муздрамтеатрі – прем’єра (ВІДЕО)

У Волинському обласному музично-драматичному театрі прем’єра - мюзикл «Життя в кредит. Едіт Піаф».З прем'єри актори розпочали 82-ий театральний сезон.

Про це розповів «Суспільному» режисер-постановник Михайло Ілляшенко.

У постановці беруть участь 32 актори, вони співають та виконують 14 хореографічних номерів. Головна героїня – молода Едіт Піаф, у ній чи не кожен митець впізнає себе, каже Михайло Ілляшенко.

«Шлях становлення у мистецтві він завжди непростий. Багато спокус, багато перепон, багато заздрощів, ворожнечі», – розповідає режисер-постановник.

Вперше на сцені волинського театру поставили мюзикл, розповідає диригент Микола Гнатюк. Акторам акомпанує театральний оркестр.

Композиторка Вікторія Васалатій написала музику до постановки в стилі французького шансону 30-их років минулого століття.

Для вистави приготували понад 40 комплектів костюмів.

Виконавиця головної ролі Ірина Ілляшенко каже: головне не одяг та голос, а драматургія мюзиклу, написана поетом, сценаристом Юрієм Рибчинським.

«Сама Едіт Піаф не любила дуже яскраві образи. Не любила дуже багато переодягатися. Неможливо повністю скопіювати Едіт Піаф. Це сильна особистість. Ми граємо виставу про долю кожного артиста», – каже акторка.

82-ий театральний сезон стартує у суботу, 25 вересня. Як розповів директор театру Анатолій Глива, цього сезону глядачі побачать дві нових вистави на великій сцені та одну прем’єру на малій. З впровадження «жовтої» зони карантину театр буде працювати із наповнюваністю залу 50 %.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Луцька Феодосіївська парафія відзначила 115-ліття (ФОТО)

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити