image
20 Липня 2021 | 20:20

Озвучили, де в Європі найвищі та найнижчі ціни на продукти

Європейська служба статистики підрахувала, де в Європі найвищі та найнижчі ціни на продукти. Таким, чином, найвищі ціни на харчові продукти в Європейському Союзі у центральній Європі і Скандинавії.

Про це повідомляє eurostat, – пише аgronews.ua.

Виявилося, що найдешевші ціни в Румунії (66% від середнього рівня у ЄС), Польщі (68%), Угорщині (80%), Болгарії (81%) та Литві (84%).

Натомість найдорожчі продукти та неалкогольні напої зареєстровані у Данії (129%), Люксембурзі (126%), Австрії (125%), Швеції (121%) та Фінляндії (119%).

Дорогий алкоголь і тютюн можна придбати в Ірландії, де ціни складають 187% від середньоєвропейських. Також у трійку лідерів ввійшли Фінляндія (158%) і Швеція (136%).

Найдешевші алкоголь та тютюн можна знайти у Болгарії (61%), Угорщині (69%), Польщі (70%) і Румунії (75%).

Експерти зазначають, що українцям слід очікувати різкого підвищення цін на продукти восени. За їхніми словами значно подорожчають базові продукти такі як м’ясо, молоко, яйця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Службі автомобільних доріг Волині розповіли про перспективи будівництва великої окружної навколо Луцька

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Head html

Вас також може зацікавити