image
2 Жовтня 2019 | 09:27

Погоджуватися на капітуляцію та посміхатися на камери може лише блазень, – Анатолій Вітів

Погоджуватися на капітуляцію та посміхатися на камери - це може лише блазень Зеленський. Заявляти, що ніякої капітуляції не буде і водночас хвалитися відведенням українських військ по всій лінії фронту. Цинічно прикриватися людьми у полоні і руйнувати фундамент української незалежності. Ось суть світогляду примітивного блазня.

Про це написав на своїй сторінці в мережі Фейсбук голова Волинської "Свободи" Анатолій Вітів.

"Малорос Зеленський активно реалізовує сценарій капітуляції України. Маріонетка Путіна є корисним ідіотом, що давно вже зрозуміли світові лідери. І поспішають скористатися моментом, поки на чолі країни стоїть людина, готова її продати і віддати в руки ворогу з посмішкою та дурнуватими жартами.", - йдеться в дописі.

На думку Анатолія Вітіва, за кілька місяців Зеленський зробив все, аби повернути державу в московську орбіту. Відвів українські війська, заборонив їм стріляти у відповідь. Витяг з небуття формулу Штанмайєра, яка є заувальним способом капітуляції України. І вперто як віслюк продовжує тягнути нас в пітьму руского міра. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський – не та людина, для якої українські інтереси – понад усе

"Мекання Зеленського на сьогоднішньому брифінгу - це маячня клоуна, а не президента. Він взагалі не усвідомлює те, що обговорює. Не розуміє елементарні принципи міжнародної політики і що таке українські національні інтереси", - додає Анатолій Вітів.

Разом із тим, він висловлює впевненість, що сепаратної капітуляції імені Зеленського і Путіна не буде.

"Долю України вирішуватиме не блазень-боягуз, який волею випадку опинився у кріслі президента, а українці", - резюмує голова Волинської "Свободи".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кухарки і клоуни не можуть керувати державою, - Вітів про візит Зеленського в США

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Head html

Вас також може зацікавити