image
5 Серпня 2020 | 17:29

Погуляйко дотримується позиції Авакова: підкоряйся, а потім оскаржуй

Голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко керується принципом: підкоряйся, а потім оскаржуй.

Таку думку висловив член Луцького міського виконавчого комітету від ВО «Свобода» Михайло Щур під час ефіру «Громадського Інтерактивного Телебачення».

Ситуацію із так званою «червоною зоною» на думку Михайла Щура могла б призвести до зупинки економіки Луцька. В таких ситуаціях потрібно реагувати оперативно. Однак, голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко не ризикнув брати відповідальність на себе, таким чином два чи три дні - бездіяв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Політичне шоу Зеленського під назвою «боротьба з коронавірусом» надто дорого коштує для Луцька, - Микола Федік

«Голова Волинської ОДА мав можливість опертивно відреагувати на ситуацію. Ні не взяв. В одному випадку Погуляйко міг сказати, що в Києві Уряд помилився, що практично - неможливо, бо розуміємо, як завершиться кар’єра голови обласної адміністрації. Або ж сказати, що будемо дотримуватися карантинних вимог «червоних ліній» - таким чином чекати у себе під вікнами десятки невдоволених підприємців. Таку ситуацію, щоб вирішувати потрібно вміти приймати відповідальність. Як це зробив мер міста Тернополя чи Луцька міська рада. Погуляйко ж на такі кроки – не наважився», - прокоментував Михайло Щур.

Політики та посадові особи ведуть себе так, як було озвучено раніше міністром МВС Аваковим: підкоряйся, а потім оскаржуй. Приблизно те ж саме було озвучено Погуляйком.

Нагадаємо, що в понеділок Юрій Погуляйко озвучив, що Луцьк потрапив до «червоної зони» випадково, але всеодно у місті зобов’язані виконувати рішення державної комісії про посилення карантину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Луцьк – випадкова помилка? Черговий ляп від Погуляйка

У понеділок Тернопільська міська рада та Луцька міська відмовилася знову запроваджувати жорсткий карантин: мовляв жителі просили "не блокувати місто" та не встановлювати режим "червоної зони".

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити