image
14 Січня 2020 | 17:03

Рада ухвалила закон про Фонд розвитку підприємництва

Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва» (№2589).

Про це пoвідoмляє «Укpінфоpм».

Відповідне рішення підтримав 261 народний депутат, повідомляється на порталі Верховної Ради.

Зазначається, що ухвалений закон спрямований на реалізацію програми державної підтримки малого бізнесу в Україні, на розвиток підприємництва, збільшення обсягів виробництва, експорту, імпортозаміщення, високотехнологічного виробництва, енергоефективності, впровадження інновацій, створення нових робочих місць, розширення малого бізнесу, створення нових підприємств, повернення трудових мігрантів тощо.

Законом внесено зміни державного бюджету на 2020 рік. Зокрема, передбачено збільшити надходження спеціального фонду держбюджету за рахунок коштів від дострокового погашення векселів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на 2 млрд грн і спрямувати їх на фінансування нової бюджетної програми «Забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тонни паперу: рух «Чесно» показав правки до закону про ринок землі

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити