image
15 Вересня 2020 | 21:39

Росія і Білорусь проведуть ще одні військові навчання в жовтні

На білоруській території з 12 по 16 жовтня пройдуть навчання «Непорушне братство-2020».

Про це повідомляє «zn.ua».

Міністерство оборони Росії анонсувало вдруге за місяць спільні навчання з Білоруссю. Маневри під назвою «Непорушне братство-2020» пройдуть на білоруській території з 12 по 16 жовтня.

У щорічних командно-штабних навчаннях також будуть задіяні підрозділи з чотирьох інших країн-членів Організації договору про колективну безпеку - Вірменії, Казахстану, Киргизстану та Таджикистану.

У повідомленні оборонного Росії відомства йдеться, що на полігоні «Лосвіда» військові відпрацьовуватимуть підготовку і ведення миротворчої операції.

Зараз в Білорусі тривають навчання «Слов'янське братство-2020». Вони проходять на Брестському полігоні і для участі в них в країну вже прибули військовослужбовці 76-ї гвардійської десантно-штурмової дивізії російських Повітряно-десантних військ. У навчаннях також повинна була брати участь Сербія, однак вона в останній момент відмовилася через ультиматум ЄС.

На сьогодні на польсько-литовському кордоні проходять військові навчання за участю військових США. В рамках операцій «Посилена передова присутність» і «Атлантична рішучість» рух військ НАТО відбувається на суміжній території. Зокрема, в цей час відбувається перекидання на полігон Пабраде (в Литві - ред.) В 15 кілометрах від державного кордону Білорусі 2-го танкового батальйону 69-го танкового полку США. Також відзначаються посилені польоти бомбардувальників B-52 вздовж білоруського кордону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Білоруська опозиція виступила за міцні стосунки з Росією

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити