image
21 Травня 2020 | 20:11

Розповіли про долі малюків від сурогатних матерів з готелю «Венеція» (ВІДЕО)

Громадяни Іспанії й Китаю оформили документи, щоб забрати своїх дітей, народжених від сурогатних матерів з України.

Про це повідомила Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

"Громадянам Іспанії та Китаю оформили всі необхідні документи. Тепер родини чекають дозволу на виїзд з України", - повідомила вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шок! 46 немовлят, народжених від сурогатних матерів для іноземців, перебувають у готелі Києва

Як повідомлялося, у столичному готелі "Венеція", який є відділенням клініки Biotexcom, перебуває 51 дитина, народжена методом сурогатного материнства. Батьки не можуть забрати дітей через карантинні обмеження.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова звернулася до правоохоронців з вимогою щодо негайного реагування на ситуацію.

Згодом Денісова оглянула приміщення, обладнані під “готель для немовлят”, і визнала, що умови там створені гарні, а всі діти доглянуті. Також вона заявила, що на робочій нараді з представниками МЗС та ДМС було напрацьовано дієвий механізм вирішення цієї проблеми передачі малюків, народжених сурогатним способом, їхнім біологічним батькам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У справі Шеремета змінили підозри: зняли «арійську расу», додали невідомих організаторів

Як нагадує Укрінформ, у парламенті 15 травня зареєстрували законопроєкт №3488, який запроваджує ліцензування клінік і кримінальну відповідальність за порушення під час сурогатного материнства.

Міністерство соціальної політики наголосило на необхідності розробки національної політики щодо сурогатного материнства.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити