Народний депутат від «Слуги народу», голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова заявила, що виступає за легалізацію секс-індустрії і одностатевих шлюбів.
Про це повідомляє «Громадське».
Вона підкреслила, що є «прихильницею легалізації в Україні всього, що можливо».
"Секс-індустрія – це одна з найстаріших, як кажуть, професій. Вона є, була і буде. А ті, хто її організовують, так звані сутенери, працюють в « чорній» частині спектру економіки. Вони отримують прибутки і не платять податки", – сказала вона.
На її думку, зі сфери надання інтимних послуг потрібно прибрати явища аморального характеру (приниження, елементи торгівлі людьми).
"Коли є ліцензія і коли це цивілізовано, це можна контролювати", – сказала Третьякова.
З приводу ЛГБТ-спільноти нардеп повідомила, що прайди, які влаштовують в Україні, приймаються до уваги депутатським корпусом, також це активно обговорюють в її фракції. Вона також додала, що бачить у майбутньому можливість реєстрації в Україні одностатевих шлюбів, але «це буде важкий шлях».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тих, хто ігноруватиме наказ МОЗ про ІФА-скринінг серед лікарів, чекатимуть великі штрафи, – ЦГЗ
"Я вважаю, що перед тим, як приймати чи не приймати такі закони, потрібні дуже потужні громадські дискусії, а також потрібен матеріал, який би в ЗМІ висвітлював, що відбувається з цими людьми, скільки таких людей, у яких нетрадиційна орієнтація", – уточила парламентарка.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зарплата в 32-25 тисяч для депутата - це занадто мало, - «слуга народу» Третьякова
Третьякова відповіла, що бачить у майбутньому можливість реєстрації в Україні одностатевих шлюбів, але «це буде важкий шлях».
Водночас щодо відмітки в українському паспорті «інша стать» депутатка зазначила, що держава зараз до цього не готова, бо не готова нормативна база, а для цього потрібно ухвалити відповідні закони.
«Для цього треба зрозуміти, що їх там декілька цих статей і яких… Коли ми чіпаємо цю тему, це наші основні права людини, які перебувають на животному рівні (йдеться про живіт — ред.), бо це моє право, як себе відчувати: бути жінкою чи бути чоловіком, чи бути жінкою, яка там змінила щось. Це моє тіло, воно є моєю власністю», — пояснила вона.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Волиньраді зареєстрували проєкт щодо гендерної ідеології та збереження традиційних сімейних цінностей
Нагадаємо, після «дітей низької якості» Третьякова заявила, що родичі зниклих безвісти на Донбасі українців користуються своїм положенням заради грошей.