image
7 Жовтня 2022 | 13:19

Співак з Луцька в період повномасштабної війни продовжує співати російською

Співак з Луцька Дмитро Монатік в період повномасштабної війни з росією продовжує випускати російськомовні пісні.

Відео своїх концертів він публікує на сторінці у instagram.

Зокрема, нещодавно відбувся концерт у київському метро, де Монатик заспівав «Укралі наши жизні..».

Під цим відео співак зібрав низку критики, людей обурила російськомовна пісня.

«Я після 24 на рoсійську мову адекватно не можу реагувати. І чому люди продовжують нести її в маси», - написала korolgalia.

«І далі ця руsка мова Шкода…», - зазначила galina.drishchuk.

«Знов язик.. фу», - підмітила svitlana.dk.

«І знову ця руська мова. Скільки ще вона нам болі і страждань принесе і має принести щоб люди зрозуміли де вони живуть і яка їхня рідна мова», - обурюється onushchenko.

Навіть під час повномасштабної війни, після того, як росія нахабно вдерлася на територію України, після усіх смертей та злочинів, які вчиняють московські окупанти, лучанин Дмитро продовжує розмовляти та виступати перед публікою на мові агресора.

Хочеться зазначити, що після 24 лютого на просторах інтернету почали з’являтися нові молоді виконавці, які популяризують УКРАЇНСЬКУ музику.

Додамо, що лучанин Монатик неодноразово «світився» у скандалах, пов’язаних з росією.

У серпні минулого року Дмитро Монатик отримав звання Заслуженого артиста України від президента Володимира Зеленського. Після чого отримав хвилю негативу та обурення від волинян та українці загалом, адже раніше він виступав у росії.

Відмітимо, що багато українських співаків зайняли свідому громадянську позицію після агресії москви. Так, Надія Дорофеєва нещодавно випустила україномовний альбом. Тіна Кароль презентувала англомовний альбом «Скандал», який раніше звучав російською. Але що ж заважає українському співаку Монатику відмовитися від російської мови?

Виникає дисонанс! В час, коли багато людей, відомих співаків та акторів свідомо почали переходити на українську мову, дехто записався на курси чи то уроки, хтось почав читати українську літературу, є люди , які продовжують популяризувати мову ворога.

Мова має значення! Російська мова - це інструмент в руках ворога. А російськомовні виконавці - це носії русифікації українців. З якою метою співак Монатик впливає на публіку, виступаючи з російськомовним контентом, важко сказати. Можливо хоче бути хорошим для «хороших рускіх», яких не існує?

Як стверджують дослідження, російськомовне громадяни, які перейшли на українську мову, почувають себе досить впевнено. Але Монатик напевно вважає, що українська в Україні - це не його рівень. У цьому випадку можна говорити лише про малоросійські комплекси співака з Луцька Монатика.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Head html

Вас також може зацікавити