image
4 Серпня 2020 | 09:31

Степанов пригрозив Луцьку та Теpнополю «надзвичайним станом»

Регіонам України, які потрапили до «червоної зони» з розповсюдження коронавірусу, але відмовилися посилювати адаптивний карантин, загрожує режим надзвичайної ситуації щодо заповненості ліжок у лікарнях.

Про це повідомив в ефірі телеканалу «Україна 24» міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Коментуючи розподіл України на карантинні зони, міністр зазначив:

«Такі показники затверджені урядом. Ще раз хочу наголосити: тут немає жодної політики, інших речей – тут суто турбота про здоров’я українців і про контроль над рівнем захворюваності в нашій країні. Це дуже важливо для того, щоб ми не перейшли в режим надзвичайної ситуації щодо заповненості ліжок».

До відома міністpа: нині завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я Луцька не пеpевищує 50 відсотків, так «необхідних» для «чеpвоної зони». Степанов з уpядом може гpатися з помилковими показниками, такими як «внесок одиниці в перевищення регіону». Але лучани – не статистична помилка, а живі люди. Депутати - обpанці гpомади, яким довіpяють люди. А не обpажені найманці, які й свою статистику не знають, а законодавство Укpаїни - й поготів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Луцьк – випадкова помилка? Черговий ляп від Погуляйка

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити