image
13 Травня 2022 | 17:43

«Свобода» у Нововолинську ініціює звільнення заступниці міського голови

"Свобода" у Нововолинській міськраді зареєструвала проєкт рішення про звільнення заступниці міського голови Юлії Лефтер у зв'язку з корупційним скандалом.

Про це у соцмережі facebook повідомив голова фракції ВО "Свобода" Андрій Бюдзюнь.

У документі згадується суспільний резонанс, який виник внаслідок корупційних схем у сфері гуманітарної волонтерської допомоги та причетності до цих діянь посадових осіб Нововолинської міськради. У зв'язку з цим пропонується звільнити Юлію Лефтер через неналежне виконаня своїх обов'язків. Проєкт рішення зареєстрований 13 травня.

"Після того як у Нововолинську були затримані особи, причетні до корупції, я почекав декілька днів. Мав надію, що керіництво, принаймні одна із заступниць Нововолинського міського голови, як це відбувається в цивілізованих країнах - подасть у відставку. Але такого не сталося. Тож мовчати більше не можу і не буду", - зазначив депутат.

Нововолинськ активно обговорює корупційні схеми у сфері гуманітарної волонтерської допомоги та причетності до цих дій деяких чиновників міської ради. Народ обурений.

"Ниточки корупції ведуть, як виглядає, до мера Бориса Карпуса та до народного депутата Ігоря Гузя, проти якого відкрите досудове провадження. Цей політик, кажуть, втрапив у гучний скандал під час війни, пов'язаний з закупівлею авто для армії.

Слідчі дії тривають. Але події, які зараз відбуваються - результат приходу до влади у місті політичних шулерів, які першочергово дбають про власні інтереси та амбіції. Війна - це не привід покривати корупцію. Не привід мовчати і вдавати, що нічого не відбувається. Тож, сподіваюся, правоохоронці встановлять істину у цій справі. А Нововолинськ очиститься від корупційних схем, які розцвіли буйним цвітом, - зазначив депутат.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити