image
24 Травня 2023 | 13:19

У громаді біля Луцька нестимуть службу три поліцейські офіцери

У Боратинській громаді віднині несуть службу три поліцейські офіцери.

Про це інформує поліція Волинської області, - пише ВолиньUA.

Боратинська громада чи не найактивніше впроваджує проект «Поліцейський офіцер громади» на Волині.

Меморандум про співпрацю між Національною поліцією та громадою було підписано у 2019 році, а вже з 2020 там розпочали нести службу два поліцейські офіцери, тоді ж за рахунок державного бюджету Національна поліція придбала два службові автомобілі для правоохоронців.

«Дехто сприймає поліцейського офіцера громади як аналог дільничного інспектора поліції, але це не так. Поліцейські офіцери громади мають більше повноважень та можливостей. Завдяки службовому автомобілю – вони мобільні та мають змогу працювати у найвіддаленіших від центру населених пунктах. Ці правоохоронці постійно в громаді і підзвітні як керівництву, так і жителям», - розповів Юрій Крошко.

Сьогодні головний поліцейський Волині разом з головою Боратинської громади вручили ключі від службового автомобіля, придбаного за кошти органу місцевого самоврядування, третьому офіцерові цієї громади - Сергію Карпінському.

«Сергій Карпінський – досвідчений поліцейський. Він разом з двома своїми колегами на території громади постійно з людьми і серед людей, його бачать, йому довіряють, телефонують з будь-яких питань в будь-яку пору доби. Дякую громаді за розуміння важливості зміцнення безпекового середовища і посильну участь у цьому», - додав Юрій Олександрович.

За словами голови громади Сергія Яручика, громада тільки виграє від того, що в ній працюють поліцейські офіцери: «Ми щодня отримуємо позитивні результати роботи поліцейських: хлопці патрулюють населені пункти, оперативно реагують на звернення громадян і в результаті - наші жителі захищені від правопорушень. Це найголовніше», - поділився він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Були без посвідчень: у Луцьку спіймали водіїв за перевищення швидкості

Сергій Яручик подякував керівництву поліції, що з початку реалізації проекту вони повірили у громаду та відібрали їх для участі, а ті громади, в яких ще не працюють поліцейські офіцери, він закликав обов’язково брати участь у проекті, адже це інвестиція в безпеку громадян.

Нагадаємо, наразі на Волині працює вже сорок чотири поліцейські офіцери в 31 громаді області.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити