|  7 10 Листопада 2019 | 20:13

У турнірі з міні-футболу на Любомльщині волиняни здолали білорусів

Турнір був присвячений 50-річному ювілею підприємця і спортивного активіста Віталія Якимлюка.

Як інформує "Район.Любомль", змагання відбулись у суботу, 9 листопада.

Окрім команди «АгроДвір», яка представляла очолюване ювіляром підприємство з такою ж назвою, на змагання прибули ще дві команди із сусідньої Білорусі: ФК «Малорита» і брестський «Адамс».

Матчі завершилися з такими результатами: ФК «Малорита» – «Агродвір» 2:2, «Адамс» 2:1, «Адамс» – «Малорита» 3:0.

У підсумку, третє місце посіла команда з Малорити, друге місце завоювали брестські футболісти, а переможцем турніру стала команда «АгроДвір».

Також у кожній команді було відзначено кращих гравців: у «Малорити» – Андрій Троц, у «Адамса» – Андрій Васильчук, в «АгроДвора» – Сергій Сидорук.