Українські тенісистки розпочали з перемог на престижному турнірі

Українки пробилися до другого кола Відкритого чемпіонату Франції.

Про це пише УНІАН

Еліна Світоліна обіграла Вінус Вільямс.

Українські тенісистки Еліна Світоліна і Катерина Козлова успішно стартували на турнірі серії "Великого шолома" Ролан Гаррос. Перша ракетка України Світоліна на старті турніру обіграла американку Вінус Вільямс, яка на даний момент є 52-ю ракеткою світу. Читайте також Розкішна Світоліна у прозорій сукні відвідала вечірку в Каннах (фото) Для перемоги Світоліній знадобилося два сети - 6:3, 6:3. Матч тривав 1 годину 13 хвилин.

Зазначимо, що найкраща тенісистка України перервала серію з чотирьох поразок поспіль. Козлова в першому колі зустрічалася з американкою Бернардою Перою (№83 в рейтингу WTA) і здобула перемогу в двох сетах - 6:2, 7:6 (5). У другому колі на Ролан Гаррос відбудеться українське дербі - Світоліна та Козлова зіграють одна проти одної