image
3 Липня 2021 | 12:57

Які страви найшкідливіші для сніданку?

День необхідно починати з правильного сніданку. Однак багато традиційних ранкових страв є не такими корисними, якими їх вважають.

Докладніше про це розповідає Час-Дій.

Класичні ранкові десерти - вафлі, млинці та французькі тости - є марними, кажуть фахівці. По-перше, у них міститься велика кількість простих вуглеводів - ними наїстися точно не вдасться. А ось поживних речовин у цих стравах зовсім немає.

Йогурт може бути вдалим вибором, але тільки якщо йдеться не про штучно ароматизовані різновиди цього продукту. Такі йогурти містять величезну кількість цукру, непотрібні калорії та навіть шкідливі інгредієнти.

Смузі й коктейлі з магазину. Такі продукти для сніданку "біжучи" - один великий мінус у порівнянні зі смузі, які можна приготувати вдома. Більшість продуктів, куплених у магазині, містять велику кількість калорій, цукру й позбавлені багатьох корисних макроелементів (таких як білок або корисні жири).

Вівсянка швидкого приготування. Як і йогурт, вівсянка може бути чудовим варіантом сніданку. Але з чим людині дійсно необхідно бути обережним, так це з пакетиками для швидкого приготування. За словами експертів, така вівсянка містить менше клітковини, а цукру - більше.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Head html

Вас також може зацікавити