ТОП-5 найцікавіших випадків контрабанди тварин (ВІДЕО)

13 Лютого 2018 Волинь

Контрабанда є злочином міжнародного характеру і як явище вона має місце в усіх без винятку країнах, оскільки контрабандисти, виходячи з корисливих мотивів, мають на меті збагатитися, при цьому роблять усе, аби уникнути сплати податків і зборів за переміщення товарів і інших предметів через державний кордон, в тому числі й тварин.

Про це 13 лютого 2018 року повідомляє сайт Державної прикордонної служби України.

Левеня, краби, поросята, коні, соколи – це далеко не повний перелік видів тварин, які порушники намагалися перемістити через державний кордон контрабандним шляхом, або ж здійснювали незаконний їх вилов протягом 2017 року, проте були зупинені співробітниками Державної прикордонної служби України.Так, у минулому році в одному з портів Одеси прикордонники виявили маленьке левеня, яке ховали серед понад 2 тисяч папуг. А на Херсонщині  охоронці кордону затримали браконьєрів з уловом крабів майже на 9 мільйонів гривень. Також мав місце випадок, коли контрабандист втікаючи від прикордонників на мотоциклі, загубив 12 поросят.

Крім того, охоронці кордону на Волині затримали 3 українців та вантажівку з кіньми, а у міжнародному аеропорту «Бориспіль» правоохоронці запобігли вивезенню до Об’єднаних Арабських Еміратів 3 соколів.

Нагадаємо, що укpаїнцю у Польщі за контpабанду 4 папуг «світить» позбавлення волі на строк від 3 місяців до 5 років.

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про