Думки
журналіст,
8 Березня 2018

8 березня – хороший привід, щоб провести день разом зі своїми близькими і рідними

8 березня – черговий привід приділити увагу прекрасній половині людства, подарувати маленькі приємності, сказати теплі слова. Можливо, у когось і виникають суперечності щодо цієї дати, але все ж таки більшість людей здавна звикли святкувати Міжнародний жіночий день, не зважаючи на його походження, виникнення.

8 Березня 2018 Думки

А якщо ці погляди перенести на другий план, то можна просто вкотре підкреслити те, які ж вони Ваші дівчата, матусі, бабусі???

І відповісти для самих себе: хто ж Ви без них хлопці, татусі, дідусі???

Жінки – це втілення краси, мудрості, теплоти. Вони завжди піклуються про найдорожче – сім’ю, оберігають домашнє вогнище, підтримують у скрутну хвилину.

Чоловіки – сила духу, мужність, будьте для своїх любимих надійною опорою, стійкою стіною, за якою можна заховатись і захиститись.

Дорогі наші рідні матусі, милі дівчатка, мудрі бабусі, сьогоднішнє свято символізує теплий прихід весни, тому нехай лагідне сонце огортає вас, дарує масу приємних відчуттів, море красивих приємних емоцій.Ви несете безкінечну любов, випромінюєте світло і ваша присутність у житті безцінна.

Розцвітайте разом з цією прекрасною порою, набирайтесь сил та енергії, насолоджуйтесь сонячним промінням, даруйте тепло, вірте у дива, не забувайте починати день із посмішки, додайте в чашку ранішньої кави трішки щастя та розділяйте його з близькими. І нехай кожен день буде, як свято.

Оксана Саць


Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про
Популярні блоги
Аспірант, член Луцького міського комітетут ВО "Свобода"
У міської влади Луцька зникло відчуття прекрасного?
Занедбаність центральної вулиці міста Луцька вражає. Складається враження, що в місті Луцьку відсутній господарник. Для порівняння доречно в ...
Журналіст
Кого атакує Ігор Гузь?
Нещодавно народний депутат Ігор Гузь оголосив про створення чергового кишенькового політично-громадського проекту із собою на чолі – В ...
Аспірант, член Луцького міського комітетут ВО "Свобода"
Український пасажирський транспорт: коли поїздка перетворюється у пекло
Літо – пора масового відпочинку і подорожей. Але для того, щоб втілити заповітні мрії про море, озеро, гори чи відкрити для себе нові міста ...