Співробітники мають вітатися з клієнтами українською, – «Нова пошта» про інцидент у Нововолинську

2 Червня 2018 Волинь

На «Новій пошті» прокоментували інцидент, висвітлений у публікації «ВолиньUA» про те, що одна з працівниць пошти у Нововолинську відмовилася обслуговувати клієнта державною мовою.

«Співробітники відділення дійсно мають вітатися з клієнтом українською, та продовжувати обслуговування російською лише у випадку, якщо це мова клієнта», – коментує інцидент спеціаліст відділу з опрацювання звернень у соціальних мережах «Нової пошти» Софія Коваленко.

Із її слів, наразі інформацію щодо статті вже передали керівництву в місто Нововолинськ із метою з’ясування всіх обставин та вживання заходів за результатами.

«Також хочемо додати, що «Нова пошта» – українська компанія, тому ми прагнемо до того, аби всі комунікації велися саме державною мовою. Дякуємо Вам за небайдужість!🇺🇦», – підкреслює Софія Коваленко.

Залишити відповідь

5 Коментарі На "Співробітники мають вітатися з клієнтами українською, – «Нова пошта» про інцидент у Нововолинську"

avatar
  Підписатися  
Найновіший Найстаріший Голоси
Сповістити про
Вадим
Гість

Дуже шкода, що милій молодій дівчині з Донецька прийшлося зіткнутись з показним хохляцтвом яке принижує гідність.

Павло
Гість

в чому хохляцтво, тяжко було перейти на українську мову?

Богдан
Гість

В “Нової пошти” такі випадки трапляються по всій Україні. Клієнти скаржаться, а керівництво ніяк не може додуматися запровадити правило. Новий працівник має проходити співбесіду українською мовою!
Це ще ніхто не подавав на них до суду через обмеження споживача в законному праві отримувати інформацію про послугу доступною мовою.

Віктор
Гість
Я є учасником цього конфлікту. Розповім як усе було насправді 15 травня відвідав Нову пошту для відправки вантажу. Підійшов до вільного оператора При оформленні вантажу попросив оператора обслуговувать мене. як клієнта державною – українською мовою. На що отримав відповідь ,НЄ ХАЧУ И НЄ БУДУ, (!!!!!!!!!) Зі сторони керівника відділення пролунало у мою сторону – не ,ображайте, працівницю. Я запитав у чому ,образа, і вимозі обслуговувать мене українською ? Перепитав дівчину чи ,образив, її..Вона відповіла що ,нєт но уже дастали,,, Телефоную на гарячу НОвої. КАжуть повинні обслуговувать українською. З відділення не зателефонували і не владнали конфлікт Відібрав дані та заніс скаргу… Читати далі »
Віктор
Гість

Як пізніш зясувалось то ця ,мила, дівчина з Донецьку і мотивувала свою поведінку зі ,скарги – пояснень, що вона уроженка Донецьку Буцімто Донецьк не є Україною і тим закони України не діють )