|  0 7 Серпня 2018 | 15:00

Українські легкоатлети виграли золото і срібло чемпіонату Європи

Український ходок Мар'ян Закальницький здобув першу медаль для нашої збірної на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Берліні.
Закальницький пройшов 50 км за 3:46:32 год., випередивши чемпіона Олімпійських ігор Матея Тота. Трійку замкнув спортсмен із Білорусі Дмитро Дзюбін.
"Я був голодним до перемог. І радий, що виграв саме у цей день - День народження моєї мами. Це її перемога і мого тренера", - передає слова Закальницького ФЛАУ.

Другу нагороду ЧЄ-2018 у Берліні для збірної України завоювала Аліна Цвілій, яка стала срібною призеркою змагань у ходьбі на 50 км.
Цвілій встановила новий Національний рекорд - 4:12:44.